четверг, 19 января 2017 г.

Підвищення енергоефективності: нова будівельна нормаВ Україні запроваджено нову будівельну норму для підвищення енергоефективності будівель. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) розробило норму (ДБН) 2 В.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» згідно зі стандартами країн Євросоюзу.

Як зазначив Зубко, “нова будівельна норма «Теплова ізоляція будівель» - це встановлення мінімальних вимог до енергоефективності будівель і впровадження єдиних з країнами ЄС стандартів для розрахунку показників енергоефективності”.

За його словами, метою цієї норми є забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення та охолодження, забезпечення нормативних параметрів мікроклімату приміщень. Також віце-прем'єр зазначив, що ДБН передбачає вимоги до показників енергоефективності та теплотехнічних показників теплоізоляції


Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має намір змінити 28 будівельних норм (ДБН) для відповідності сучасним стандартам до кінця 2017 року.

Джерело УНІАН

Комментариев нет:

Отправить комментарий