среда, 11 ноября 2015 г.

Співвласник «Чумак» планує побудувати ВЕС в Херсонській області


Головне управління Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Херсонської області вже затвердило рішення про виділення чотирьох земельних ділянок загальною площею 6,12 га, які будуть передані в оренду для будівництва та обслуговування вітряних електростанцій, повідомляє ресурс Delo.ua.

Ділянки будуть виділені із земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Після оформлення необхідних документів орендарем земельних ділянок стане ТОВ «Віндкрафт Таврія» (Скадовськ, Херсонська область), яке займається будівництвом об'єктів альтернативної енергетики.

Зазначається, що статутним капіталом даного підприємтсва у повній мірі володіє компанія «2nd Element Renewables Limited» (Кіпр), власниками якої виступають шведи Карл Стурен і Понтус Свінгуфвуд. 

Як відомо, Карл Стурен є одним із засновників і президентом компанії «Чумак» - виробника соусів і продуктів харчування з головним офісом в Каховці Херсонської області.

Для довідки. Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і фізосіб-підприємців, ТОВ «Віндкрафт Таврія» зареєстровано в 2014 році. Підприємство займається виробництвом і розподілом електроенергії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий