вторник, 24 декабря 2013 г.

BAXI: Кращий проект на поновлюваних джерелах енергії за версією H&V News Awards


Baxi була номінована в категорії "Кращий проект на поновлюваних джерелах енергії 2013" H&V News Awards за проект компанії Dumfries and Galloway Housing Partnership з Шотландії. Премія H&V News Awards є важливою подією в галузі опалення, водопостачання та вентиляції, визнання передового досвіду в усіх галузях будівельної галузі та послуг. Нагороджується не тільки продукція, а також монтажні та будівельні організації. Премія H&V News Awards вважається своєрідним аналогом премії «Оскар» в області опалювального обладнання.

Проект був представлений у березні 2012 року і спочатку був запропонований для демонстрації можливості створення системи опалення для сільських будинків, які не підключені до газопровідної мережі. При цьому система опалення повинна бути комфортною, економічною, екологічною і використовувати поновлювані джерела енергії.

Baxi, у співпраці з підрядником Coolheat Energy Systems, за проектом Dumfries and Galloway Housing Partnership обладнала 17 будинків у Шотландії .

Проект був схвалений Товариством власників житла та орендарів, визнані переваги технології використання поновлюваних джерел у таких будинках. У проекті передбачалося використання теплових насосів і сонячних систем для гарячого водопостачання. Котли на біомасі Baxi Bioflo були також встановлені в шести будинках - надаючи комфортне, екологічно чисте опалювання і гаряче водопостачання.

Саймон Осборн (Simon Osborne), голова відділу розробки Baxi:

"Цей проект демонструє важливу роль, яку можуть відігравати поновлювані джерела енергії в сільській місцевості, і показує, що нові технології можуть сприяти поліпшенню життя людей. Ефект від проекту був досягнутий значний".

"Рухаючись вперед, ми будемо продовжувати розвивати успіх проекту і будемо оцінювати дані в реальному часі. Це гарантує, що наш досвід тут може допомогти іншим житловим асоціаціям в будь-яких майбутніх програмах".

Baxi є однією з дев'яти компаній які потрапили до списку претендентів на премію H&V News Awards "Кращий проект на поновлюваних джерелах енергії 2013 ". Компанії учасники оцінювалися за цілою низкою параметрів, включаючи інноваційність продукції, ефективність, вартість експлуатації в період життєвого циклу виробу, екологічність і т.п.

Наступне, ювілейне, нагородження переможців H&V News Awards 2014 відбудеться в квітні 2014 року.

За матеріалами baxi.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий