понедельник, 1 октября 2012 г.

ТОВ «Завод «Атонмаш» переможець конкурсу «100 кращих товарів»


22 вересня 2012р. у м. Хмельницькому відбулася урочиста церемонія нагородження учасників всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». Конкурс проходить під патронатом президента України В.Ф.Януковича та Уряду України.

Традиційне проведення конкурсу спрямоване на виробництво високоякісної й конкурентноспроможної вітчизняної продукції, створення сприятливих умов щодо впровадження на підприємствах України систем управління якості, поширення та пропагування досвіду підприємств та організацій, які виготовляють якісну продукцію. А, отже, перемога в цьому конкурсі підтверджує лідерство підприємства в галузі якості й допомагає привернути увагу нових вітчизняних та іноземних замовників.

Серед промислових підприємств переможцем в конкурсі «100 кращих товарів» в номінації промислові товари визнано ТОВ «Завод «Атонмаш» з виробом «Karpaty Optimus» - газового опалювального апарату конвекторного типу, який постачається в Україну, Білорусію, Росію, Угорщину, Словенію та Румунію.

Дипломом та пам’ятним кубком переможця директора ТОВ «Завод «Атонмаш» Головню Станіслава Йосиповича нагороджували перший віце-прем’єр С.В.Тігіпко та голова облдержадміністрації В.С. Ядуха. При нагородженні були присутні заступник голови Красилівської районної адміністрації В.В. Давидюк та голова райради Ходак.

Комментариев нет:

Отправить комментарий